PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453909}
7,3 13 672
oceny
7,3 10 1 13672
Notorious
powrót do forum filmu Notorious

Ogólnie bardzo mi się podobało, solidnie zrobione i zagrane. Nie nudziło, nie ciągnęło się w nieskończoność. Nawet nie zauważyłam jak minęły mi 2 godziny. Tylko jedna sprawa - konflikt Biggiego z Pac'iem. Wg filmu biedny Biggie był w nieodpowiednim czasie w nieodpowiednim miejscu a całą jazdę Wschód-Zachód zaczęły urojenia Paca związane z napaścią na niego. A przecież Biggie ostrzegał kolegę, by ten nie zadawał się ze złymi ludźmi. /o\
Ale wiadomo, film to robota Puff'a, więc niemożliwym był inny scenariusz.

na plus scena jak Biggie słyszy Hit'em up :D, tak się zastanawiałam czy ta piosenka się pojawi. No i była :)

ocenił(a) film na 5
Kasiek_haz

Zgadzam się. Mi również film się z grubsza podobał, ale ciężko mi się ogląda jak to biedny BIG nigdy nie wie o co chodzi i nigdy niczemu nie jest winien. Zgadza sie Ś.P. Tupac popadał już pod koniec swojego życia w paranoje i nie ufał ludziom a nawet ziomkom, ale co do Bigga i Puffa miał racje. Jak dla mnie film niezły, ale drażni mnie subiektywna opowieść tej historii. Minęło 15 lat i wojna Wschód- Zachód dawno zniknęła z pierwszych stron gazet, a każdy kto choć trochę się tym tematem interesował wie jak to było więc przydałoby się troch więcej żywych faktów o obiektywna ocena, no chyba, że to miała być jedynie bajeczka dla niewtajemniczonych. Ogólnie ocena 5/10

ocenił(a) film na 8
Kasiek_haz

Witam koleżanko, nie wiem czy to przeczytasz i czy używasz jeszcze filmwebu, ale jeśli szukasz filmu biograficznego o 2pacu to polecam film "2pac zmartwychwstanie" ("2pac resurrection"). Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
fandrej

Mistrzu, widziałam ten film dawno temu :)
ale dzięki

Kasiek_haz

Film o Tupacu ma powstać niedługo (wikipedia podaje, że w tym roku) i nazywać ma się "All eyez on me" a w rolę Tupaca ma się wcielić Demetrius Shipp, Jr. (swoją drogą, bardzo podobny do Tupaca, zobaczymy jak wiernie go odtworzy)

ocenił(a) film na 8
987

wiem wiem
ale dość ostrożnie się temu przyglądam

Ciekawe na ile postarają się pokazać wszystkie "odcienie" Pac'a. Liczę, że pokażą go nie tylko od strony gangstera, ale też poety czy aktywisty społecznego. Że poza hip-gangsta-wannabe który napisał Hit'Em Up, zobaczymy człowieka odpowiedzialnego za Changes, Starin' Through My Rear View, They Don't Give A F**k About Us, White Man'z World czy Teardrops And Closed Caskets (Killiminati :D)

ocenił(a) film na 7
Kasiek_haz

all eyez on me chyba gorsze niestety

ocenił(a) film na 5
Kasiek_haz

Też miałem kiedyś trzynaście lat.

ocenił(a) film na 5
Kasiek_haz

Pani od polskiego pewnie pęka z dumy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones